8.1 - (4.2+0.6) - (-3.5+2.4) + (-4.3-2.6)

+5
Ответы (1)
  1. 11 января, 03:43
    0
    1) 4.2+0.6=4.8

    2) 3.5+2.4=5.9

    3) - 4.3-2.6=-6.9

    4) 8.1-4.8=3.3

    5) 3.3-5.9=-2.6

    6) - 2.6+-6.9=-9.5