Допоможить будь ласка 8,2 м+743 дм = обчислитиу метрах

+3
Ответы (2)
  1. 25 сентября, 00:46
    0
    8,2 м + 743 дм = 8,2 м + 7,43 м = 15,63 (м)
  2. 25 сентября, 01:00
    0
    15,63 м. 7.43+8.2=15.63 м