3/4*45 5 клас 2 часть номер 667

+5
Ответы (2)
  1. 26 января, 23:00
    0
    3/4*45=33 целых и 3/4
  2. 27 января, 02:46
    0
    45*3/4=45:4*3=33,75 ...