A - (- 2 3/4) = - 2 5/6

+1
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 14:14
    0
    A - (-2 3/4) = - 2 5/6

    a + 2 3/4 = - 17/6

    a + 11/4 = - 17/6

    a = - 17/6 - 11/4

    a = - 67/12

    a = - 5 7/12