42: (2+4) + 8*9. 81:9 + (8-5) * 7. 16: (8-4) + 7*9. 19 + (9-4) * 5-14. 32: (21-17) + 9*3+27. (80-32) : 8-15:5

+2
Ответы (2)
  1. 20 марта, 02:21
    0
    1) 42/6+72=7+72=79

    2) = 9+21=30

    3) = 16/4+63=4+63=67

    4) = 19+5*5-14=19+25-14=44-10=4

    5) = 32/4+21+27=8+21+27=56

    6) = 48/8-3=6-3=3
  2. 20 марта, 04:12
    0
    1) 79

    2) 30

    3) 67

    4) 30

    5) 81

    6) 6