36: (11-2) =. 42: (14-7) •9=

+3
Ответы (2)
  1. 10 июня, 05:11
    0
    1) 36: (11-2) = 4

    2) 42: (14-7) * 9=54

    3) 4=54
  2. 10 июня, 05:41
    0
    36: (11-2) = 36:9=4

    42: (14-7) * 9=42:7*9=6*9=54