30*5 (100-50) : 1*3=

600 (700-650) : 1*2=

+2
Ответы (1)
  1. 29 апреля, 20:34
    0
    1)

    100-50=50

    5*50=250

    30*250=7500

    7500:1=7500

    7500*3=22500

    2) 700-650=50

    600*50=30000

    30000:1=30000

    30000*2=60000