4 c + 2 = 1

- - - -

19 6

+5
Ответы (1)
  1. 8 июня, 19:52
    0
    4 с/19+2/6=1

    4 с/19=1-2/6

    4 с/19=2/3

    3*4 с=2*19

    12 с=38

    с=38/12

    с=3 2/12