Вирази в грамах 0,8 кг; 0,07 кг; 1,002 кг.

+2
Ответы (2)
  1. 17 августа, 07:49
    0
    0,8 кг=0,8*1000=800 г

    0,07 кг=0,07*1000=70 г

    1,002 кг=1,002*1000=1002 г
  2. 17 августа, 08:06
    0
    0.8 кг = 800 грамм

    0.07 кг = 70 грамм

    1.002 кг = 1002 грамм