300x2000x5327 - (23182:2+280x2321)

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 02:15
    0
    1) 23182:2 = 11591

    2) 2321*280=649880

    3) 649880 + 11591 = 661471

    4) 2000*300=600000

    5) 600 000 * 5327 = 3196200000

    6) 3196200000-661471=3 195 538 529