395 - = 305

843 - = 43

2502 - = 2002

+4
Ответы (2)
  1. 17 марта, 22:42
    0
    395-305=90

    843-43=800

    2502-2002 = 500
  2. 18 марта, 00:54
    0
    395-90=305

    843-800=43

    2502-500=2002