А) a плюс b плюс c

б) a минус b плюс c

в) a минус b плюс c

Если при а=-100 b=180 c=-125

+5
Ответы (2)
  1. 21 мая, 02:58
    0
    А) - 100+180 + (-125) = - 45

    б) - 100-180 + (-125) = - 405

    в) - 100-180 + (-125) = - 405
  2. 21 мая, 03:26
    0
    -100+180-125=-45

    -100-180-125=-405

    -100-180-125=-405