1) 2,3*11+1,8*15

2) 6,25*16+18,9*21

3) 9,03*25-10,7*15

4) 1,5*10+2,08*45

5) 12,08*100-75,6*11

6) 46,131*10+91,05*100

+5
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 21:51
    0
    1) 2,3*11+1,8*15 = 52.3

    2) 6,25*16+18,9*21 = 496.9

    3) 9,03*25-10,7*15 = 65.25

    4) 1,5*10+2,08*45 = 108.6

    5) 12,08*100-75,6*11 = 376.4

    6) 46,131*10+91,05*100 = 9566.31