354 675 - 6 * 20000 + (354 67 + 67568) =

+1
Ответы (1)
  1. 18 марта, 04:28
    0
    354 675 - 6 * 20000 + (354 67 + 67568) = 354 675 - 6 * 20000+103035 = 354675-120000 + 103035 = 234675+103035 = 337710