360 : 12 * (-6) = и 12 * (-24) + 12 * 14 =

+2
Ответы (2)
  1. 2 января, 17:26
    0
    =30 * (-6) = - 30*6=-180

    =12 * (-24+14) = 12 * (-10) = - 12*10=-120
  2. 2 января, 19:28
    0
    360 * (-6) / 12=-180

    12 * (-24) + 12*14=12 (-24+14) = - 120