1/2 маси торта 78 г.

Яка маса 1/4 цього торта?

+3
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 07:52
    0
    1) 78*2=156 г-масса целого торта

    2) 156:4=39 г-масса 1/4 торта
  2. 1 ноября, 08:01
    0
    1/2=78

    Тогда 1=156

    1/4 = 39

    ...