1/14 + 9 3/7

7 1/12 + 6

5/7 + 3 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 02:34
    0
    1/14+9 3/7=9 1+6/14=9 7/14=9 1/2

    7 1/12+6=13 1/2

    4/7+3 1/4=3 16+7/28=3 23/28