1) |-y|=2,9 2) |1/y|=5 2/7

+3
Ответы (1)
  1. 24 мая, 14:04
    0
    1) y1 = - 2,9

    y2 = 2,9

    2) |y| = 7/37

    y1 = - 7/37

    y2 = 7/37