1) 3 1/2 + 1 5/6 2) 4 2/5 + 9 3/7

+3
Ответы (1)
  1. 25 марта, 21:23
    0
    1) 3 1/2+1 5/6=3 2/6+1 5/6=

    =4 7/6=5 1/6

    2) 4 2/5+9 3/7=4 14/35+9 15/35=

    =13 29/35