25 + (-3) + (-47) =

и

6,4 + (-10) + (+0,3) =

+4
Ответы (2)
  1. 1 июля, 02:10
    0
    25 + (-3) + (-47) = (- 25)

    6,4 + (-10) + (+0,3) = (-3,3)
  2. 1 июля, 02:56
    0
    1) 25 + (-3) + (-47) = - 25

    2) 6,4 + (-10) + (+0,3) = - 3,3