2,867 : 0,094 + 0,31 * 15

+1
Ответы (2)
  1. 30 июля, 19:44
    0
    2,867 : 0,094 + 0,31 * 15

    30.5 + 4.65 = 35.15
  2. 30 июля, 23:03
    0
    2,867:0,094+0,31*15=30,5+4,65=35,15