1/? + 1/9 = ?+?/45; 1/? + 1/8=?+?/24; 1/? + 1/7=?+?/42

+1
Ответы (1)
  1. 30 марта, 23:54
    0
    1/5 + 1/9 = 9+5/45;

    1/3 + 1/8=8+3/24;

    1/6 + 1/7=7+6/42