6 * (62-53) - 50 = 38+42|6*4

+5
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 08:57
    0
    6 * (62-53) - 50=38+42|6*4

    6*9-50=38+42|6*4

    54-50=38+42|6*4

    4=38+42|6*4

    4=38+42|24

    4=80|24