13/2 + (-25/3) = ?

11 13/3 + (-14 9/13) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 25 октября, 00:28
    0
    13/2 + (-25/3) = 13/2-25/3=39/6-50/6=-11/6

    11 13/3 + (-14 9/13) = 11 13/3-14 9/13=46/3-191/13=598/39-573/39=

    =25/39