45/46:49/51-45/46*3/51

+4
Ответы (1)
  1. 28 января, 14:54
    0
    45/46 : 49/51 - 45/46 • 3/51 = (45/46 • 51/49) - (45/46 • 1/17) = 2295/2254 - 45/782 = 18405/19159