2¹/⁴:⅜•½:3 2½:5/6•2/3•1/2

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 23:15
    0
    9/4:3/8 = 9*8/4*3=6

    6*1/2=3

    3/3=1

    5/2:5/6=5*6/2*5=3

    3*2/3=2

    2*1/2=1