7+3 + ... = 7+7; 7+3 + ... = 7+5; 6+4 + ... = 6+6; 6+4 + ... = 6+8

+3
Ответы (2)
  1. 28 июля, 04:34
    0
    7+3+4=7+7+7

    7+3+2=7+5

    6+4+2=6+6

    6+4+4=6+8
  2. 28 июля, 05:47
    0
    7+3+4=7+7; 7+3+2=7+5; 6+4+2=6+6; 6+4+4=6+8