3 1/7 + (- (-4 3/14)) + (-10 5/14)

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 02:26
    0
    4 1/7 + (- (-4 3/14)) + (-10 5/14) = 4 1/7+4 3/14-10 5/14=7 5/14-10 5/14=-3