25 + (1.000+1.999:9) = ?

+4
Ответы (2)
  1. 23 мая, 05:51
    0
    25 + (1.000+1.999:9) ≈26,22
  2. 23 мая, 07:03
    0
    25 + (1.000+1.999/9) = 25+1,222=26.222