Вычисли

17 - 3 - 11

20 10 60

3 + 7 - 3

20 10 40

9 + 3 - 19

40 4 20

+4
Ответы (1)
  1. 25 марта, 04:05
    0
    1) 1/30=0366

    2) 31/40=0.775

    3) 1/40=0.025