Матем 3 сынып 109-110 бет 8 есеп

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 19:00
    0
    (63-28-19) : 2=8

    (35+48-11) : 8=9

    (32+18-32) : 2=9

    (89-37+12) : 8=8