136:8+126:7+108:6+3 = ...

+4
Ответы (2)
  1. 23 марта, 13:52
    0
    1. 136/8=17

    2. 126/7=18

    3. 17+18=35

    4. 108/6=18

    5. 35+18=53

    6. 53+3=56
  2. 23 марта, 15:07
    0
    136:8+126:7+108:6+3=56

    1) 136:8=17

    2) 126:7=18

    3) 108:6=18

    4) 17+18=35

    5) 35+18=53

    6) 53+3=56