538695+289458 - (301000-85645) =

+3
Ответы (2)
  1. 2 марта, 17:52
    0
    1) 301000-85645=215355. 2) 538695+289458 = 828153 3) 828153-215355 = 612798
  2. 2 марта, 20:29
    0
    1) 301000-85645=215355

    2) 538695+289458=828153

    3) 828153-215355=612798