5 5/9-1 1/9 =,2 3/8+6 1/8 =, 16 7/11+7 4/11 =,13 5/6-8 =,4 1/4+4 =, 9-1/7 =, 12+8 7/9 =,10 14/15-6 =, 6 7/12+12 =,1-7/8 =, 3-11/14 =, 5 6/7+1/7=

+3
Ответы (1)
  1. 30 января, 20:07
    0
    5 5/9-1 1/9 = 4 4/9

    2 3/8+6 1/8 = 8 4/8=8 1/2

    16 7/11+7 4/11 = 23 11/11=24

    13 5/6-8 = 5 5/6

    4 1/4+4 = 8 1/4

    9-1/7 = 8 6/7

    12+8 7/9 = 20 7/9

    10 14/15-6 = 4 14/15

    6 7/12+12=18 7/12

    1-7/8 = 1/8

    3-11/14 = 2 3/14

    5 6/7+1/7 = 5 7/7=6