Б) (2,5-3,8) - (4,7-3,8)

+3
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 20:03
    0
    (2,5-3,8) - (4,7-3,8) = - 2,2

    1) 2,5-3,8=-1,3

    2) 4,7-3,8=0,9

    3) - 1,3-0,9=-2,2