35+12+17+28+6/3+6/2+3

+1
Ответы (2)
  1. 13 января, 18:51
    0
    =35+12+17+28+2+3+3=100
  2. 13 января, 21:06
    0
    35+12+17+28+6/3+6/2+3=100