6+5+5+3+5+4+5+6+7+4+5+3

+2
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 14:06
    0
    6+5+5+3+5+4+5+6+7+4+5+3=58
  2. 21 апреля, 14:36
    0
    =11+8+9+11+11+8=33+25=58