432y-130y+18y-70y если у=520

+2
Ответы (2)
  1. 11 марта, 12:26
    0
    432 у-130 у+18 у-70 у=250 у

    250•520=130000
  2. 11 марта, 15:06
    0
    432y-130y+18y-70y=250y

    250*520=130000