X-20*7+120=3600:10. Розвяжить будь ласка

+1
Ответы (1)
  1. 16 октября, 17:16
    0
    Х-20*7+120=3600:10

    Х-20*7+120=360

    Х-20*7=360-120

    Х-20*7=240

    Х-140=240

    Х=240+140

    Х=380