44*1/33/5:1/2:2 1/3:3 1/2/15:5/8*3 1/8*1 3/5

+3
Ответы (1)
  1. 16 марта, 13:58
    0
    4. 5 5/33+у=8 3/44 у=8 3/44-5 5/33 у=355/44-170/33 у=1065-680/132 у=385/132 у=2 121/1325. 2*30=6015*4=603*20=6012*5=60