7 (2 х+9) + 3 х=114 неше шыгады

+4
Ответы (2)
  1. 21 мая, 11:36
    0
    14 х+63+3 х=114. 17 х=114-63. 17 х=51. Х=3
  2. 21 мая, 11:44
    0
    7 (2 х + 9) + 3 х=114

    14 х+63 + 3 х=114

    17 х=114 - 63

    17 х=51

    х=51/17

    х=3