5x^4+2x^3-6x^2+2x+5=0

+3
Ответы (1)
  1. 28 июля, 14:02
    0
    Х^2 (5x^2+2x-6x) + 2x+5=0

    x^2=0

    x (5x-4) 2x=-5

    x=0 x=-2.5

    5x=4

    x=0.8

    сам на графике начерти ток