86070: (306-287) + 79420:38*14

+5
Ответы (1)
  1. 6 октября, 11:40
    0
    86070: (306-287) + 79420:38*14=

    1) 306-287=19

    2) 86070:19=4530

    3) 79420:38=2090

    4) 2090*14=29260

    5) 4530+29260=33790