Х: 6,12 = 14 : 12, 3,6/5,26 = 15,12/х

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 21:52
    0
    Х/6,12=7/6

    6 х=6,12*7

    х=7,14

    3,6 х=15,12*5,26

    х=15,12*5,26/3,6=22,09