1883-1000+673-200+1084-1000=

+2
Ответы (1)
  1. 16 июля, 09:05
    0
    1883-1000+673-200+1084-1000=

    1) 1883-1000=883

    2) 883+673=1556

    3) 1556-200=1356

    4) 1356+1084=2440

    5) 2440-1000=1440