80-у=20 это как? Жасырын санба

+1
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 17:22
    0
    80-у=20

    у=80-20

    у=60

    Ответ: 60
  2. 8 апреля, 19:34
    0
    80 - у = 20

    -у = 20-80

    у=60