42 + (20-8) =

50 - (17-9) =

70 - (38+7) =

+2
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 12:09
    0
    1) 42 + 12 = 54

    2) 50 - 8 = 42

    3) 70 - 45 = 25