40•x=80 комек бернщй отинемин

+2
Ответы (2)
  1. 1 января, 14:00
    0
    40*x=80

    X=80/40

    X=2

    Ответ: х = 2
  2. 1 января, 15:07
    0
    40*х=80

    х=80:40

    х=2

    Ответ: х=2