Як це зробити х+27 х=168

+1
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 22:07
    0
    Х+27 х=168

    168-27 х=141

    Х=168-141

    Х=27

    Вроде бы так
  2. 19 ноября, 22:53
    0
    Х+27 х=168

    28 х=168

    Х=6

    Удачи!