4 * (х-92) - 148:4=42275: (7004-6909) - 397

+4
Ответы (1)
  1. 2 мая, 00:13
    0
    4 * (х-92) - 148:4=42275: (7004-6909) - 397

    4x-368-37=48

    4x=48+368+37

    4x=453

    x=453:4

    x=113,25